для усіх користувачів програми Sivers
Програмний РРО є частиною Sivers
Програмне забезпечення Sivers для торгівлі товарів та послуг містить в собі Програмний РРО, який без посередників реєструє чеки у ДПС.
У 2022 році всі платники єдиного податку другої-четвертої груп мають бути «фіскалізовані».
Програмне забезпечення Sivers для торгівлі товарів та послуг працює як з підключеними фіскальними реєстраторами, так і з інтегрованим програмним РРО (ПРРО).

Фіскальний реєстратор існує вже багато років на ринку Україні, і якщо у вас маленький кіоск чи крамничка, фіскального реєстратора може бути цілком достатньо. Однак якщо у вас вже більше одного ФОПа, вам доведеться купувати і налаштовувати фіскальний реєстратор для кожного ФОПа.

Програминий РРО натомість набагато легше масштабувати, оскільки це програма, в якій для кожного ФОПа ви створюєте нове віртуальне місце і не потрібно слідкувати за десятками фізичних касових апаратів у вашій торговельній точці. Існує ще декілька відмінностей, які наводимо у таблиці нижче.
У нашій команді Sivers, ми розуміємо, що для наших клієнтів важливо мати вибір між апаратним і програмним РРО, а тому ми розробили функціонал для обох сценаріїв.

Для користувачів програмного забезпечення Sivers, які оформили підписку на щомісячні оновлення від Sivers, ми підключаємо як фіскальний реєстратор, так і програмний РРО безкоштовно.

Якщо ви користувач Програмного забезпечення Sivers, але у вас немає підписки на щомісячне оновлення, спершу потрібно придбати оновлену версію Програмного забезпечення і лише тоді підключити модуль ПРРО. Залиште заявку з приміткою "оновлення програми + ПРРО".
Як підключити програмний РРО?
Зареєструвати ПРРО
Прочитайте уважно! Перш ніж звертатись до нашої команди, завантажте та ознайомтеся з інструкцією "Що потрібно знати для реєстрації програмного РРО":
Звернутись до команди Sivers (якщо ви на підписці)
Після того, як ви зареєстрували заявку на програмне РРО, на робочому місці касира ПК потрібно створити папку з файлами ключа підпису та двох сертифікатів до нього. І лише тоді звернутись до нашої команди для подальших кроків інтеграції.
Придбати оновлену версію програми (якщо ви НЕ на підписці)
Якщо ви користувач Програмного забезпечення Sivers, але у вас немає підписки на щомісячне оновлення, спершу потрібно придбати оновлену версію Програмного забезпечення і тільки тоді підключити модуль ПРРО. Залиште заявку з приміткою "оновлення програми + ПРРО".
Звернутись до команди Sivers
Якщо ви НЕ на підписці, залиште заявку з приміткою "оновлення програми + ПРРО".
Залишити заявку
Розкажіть про специфіку вашої торгівлі і ми підберемо відповідну версію програми.
Вкажіть вид діяльності:
Вкажіть, якою продукцією ви торгуєте
Населений пункт
Ім'я
Прізвище
Номер телефону
E-mail
© 2010-2021 Sivers
Запитайте експерта
Ми допоможемо вам підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу
Опишіть ваш запит

Продавайте без зусиль з програмою Sivers